Kontakt

Witamy Państwa w firmie MIKRO, zajmujemy się projektowaniem, produkcją oraz montażem bram przesuwnych i skrzydłowych, przęseł ogrodzeniowych, furtek, balustrad wewnętrznych i zewnętrznych, krat, schodów, hal, wiat, konstrukcji stalowych.

Biuro:

MIKRO

Roman Huczyński

ul. Polna 27/27

24-100 Puławy

Kom: +48 503 015 111

E-mail: kimbo@vp.pl

Warsztat:

24-100 JANÓW, 38A

Oferowane przez  naszą firmę produkty od lat cieszą się dużym uznaniem Klientów i posiadają renomę solidnych, trwałych i estetycznie wykonanych. Produkowana przez nasz gama systemów ogrodzeniowych, schodów, balustrad, konstrukcji stalowych zaspokaja gusta najwybredniejszych Klientów oraz znajduje bardzo szerokie, uniwersalne zastosowanie – od posesji prywatnych po obiekty przemysłowe i publiczne. Istotnym atutem naszej firmy jest elastyczne i indywidualne podejście do potrzeb Klientów.

Nasza oferta ma charakter kompleksowy – obejmuje bowiem projektowanie, produkcję oraz dostawę wybranego ogrodzenia, bramy itp. oraz ich profesjonalną instalację. Montaże są przeprowadzane przez naszą firmę w sposób bardzo sprawny i kompetentny, co wynika z dużej liczby wykonanych robót, a także wykorzystania specjalistycznego sprzętu i narzędzi.

W relacjach z Klientami kierujemy się przede wszystkim takimi wartościami, jak:

  • uczciwość
  • rzetelność
  • terminowość

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Pozdrawiam

Roman Huczyński